PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651551}

Dynamo – więcej niż magia

Dynamo: Magician Impossible
7,5 1 946
ocen
7,5 10 1 1946
Dynamo – więcej niż magia
powrót do forum serialu Dynamo – więcej niż magia

Dynamo robi cuda, zwyczajnie, na ulicy, z udzialem zwyklych ludzi. Szczeka opada. POLECAM!

Meg8024

A w krasnoludki tez wierzysz?, proszę cię zejdź na Ziemię.


Miarą DOBREGO iluzjonisty jest to co może pokazać na żywo podczas swojego przedstawienia, nie to co nakręci kamera. Tu jedna z kompromitacji Dynamo :

http://www.youtube.com/watch?v=NCSpPaUnsMc&feature=playe...

Policjanci którzy oczywiście współpracowali przy triku źle obliczyli trasę łodzi i uderzyli najprawdopodobniej w szybki pleksiglasowe. Oczywiście w serialu tego nie było a cały trik przedstawiony był prawie jak CUD. Większość trików to współpraca wielu osób, podstawieni ludzie, efekty montażu. Ostatnio w zwolnionym tempie oglądąłem jak z kawałka drutu uformował piękny napis "JULIANA". Dokładnie się przyjżałem pracy kamery - cięcie, mocne zbliżenie, lewa krawędź kadru nie pokazywała drugiej reki którą najprawdopodobniej podmienił drut na gotowĄ "rzeźbe" później oczywiście znowu cięcie i wniebowzięta dziewczyna która niby cieszy się tak z tego triku. Nie wierz w to co ci pokazują w tv. Na innym video kręconym prywatnie pokazana była ekipa jak nagrywa jedną ze sztuczek Dynamo, pomagało mu około 4 osób... żeby to przed kamera jakoś wyglądało..

ocenił(a) serial na 9
Rockman92

dzieki za wideo. a prawda jest taka, ze to wszystko to iluzja, ale fajna iluzja, ktora nie raz wprawia w oslupienie, stad tez moje slowo cuda. a skoro wiemy, ze to iluzja to musi byc to jakos wykombinowane. chodzi o to jak on to robi, a nie wiara w to, ze ma autentycznie jakas moc. nikt przeciez tak zwyczajnie nie chodzilby po wodzie, no chyba, ze Jezus. i jak to ze wszystkim bywa, jedne numery sa lepsze inne troche slabsze. jednak uwazam, ze programy z Dynamo moja wieksze poczucie realizmu niz taki wystep na scenie. ale to tylko moja opinia.

Meg8024

Ja uważam, że to totalna ściema. No jak np. można chodzić po wodzie? O.o
No chyba nikt nie myśli, że ja w to uwierzę -.-

MadziulkaK7

Akurat po wodzie chodzić można.

zasada22

Wytłumaczysz mi?

MadziulkaK7

Wyższy poziom świadomości, oświecenie, objawienie, panowanie nad umysłem. Generalnie niemożliwe nie istnieje, są przykłady.

zasada22

Nie rozumiem... Ale dzięki za starania... (Po wodzie chodzić nie można!)
Poza tym, to WSZYSTKO są tylko bredniami. Gdybym miała jakieś naukowe wytłumaczenie, uwierzyłabym. Ale ze względu na to, że jest to fizycznie niemożliwe- nie wierzę. (Wyjątek stanowi religia, ale to inna sprawa)

MadziulkaK7

I przepraszam za błąd powyżej.

MadziulkaK7

Jasne, to co robi Dynamo to tylko iluzja i z punktu widzenia nauki oraz jego fachu nie jest fizycznie możliwe.
Ale biorąc ogólny przykład, np. chodzenia po wodzie czy przemieszczania się z jednego miejsca w drugie z taką prędkością, że nie jest to zauważalne dla ludzkiego oka - cofnij się o 600 lat wstecz i powiedz ludziom, że kiedyś cała armia, cały kraj mógłby zostać zniszczony za pomocą jednej niewielkiej bomby; że jeden człowiek dzięki połączeniu wideo widzi Cię i słyszy co mówisz kiedy sam jest oddalony o setki kilometrów; wytłumacz czym jest Internet - odpowiedzą, że jest to niemożliwe.

użytkownik usunięty
MadziulkaK7

http://www.youtube.com/watch?v=Oe3St1GgoHQ Proszę bardzo :)

ocenił(a) serial na 7
Meg8024

To że jest dobry, nie oznacza że inni są słabi.Wszystko to osiągnął ciężką pracą.Założyć się mogę że nawet nie umiesz talii przetasować, więc nie mów kto jest słaby.

3dluks

A mnie to nie obchodzi, nawet może byc wyreżyserowane :D Zajebiście się to ogląda i tyle

Meg8024

chyba nie rozumiesz przesłania choćby samego tytułu ale dobra nie poto tu jestem chciałam tylko powiedzieć że to nie iluzjonista ale magik.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones