PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505413}

Władcy świata

The Special Relationship
6,3 1 655
ocen
6,3 10 1 1655
Władcy świata
powrót do forum filmu Władcy świata

Słów parę

ocenił(a) film na 7

Nie mój to problem oceniać politykę tamtych czasów cóż miałem wtedy kilka lat...

Więc może zajmę się omówieniem filmu od ogólnej strony, mniej więcej do połowy ludzie którzy nie są zainteresowani polityką mogą stracić nadzieje na cokolwiek interesującego, jednakże od połowy filmu dostrzega się fajną realizacje i grę aktorską. Zwłaszcza Tony Blair był świetnie odegrany i kilka żartów politycznych :-) i oczywiście ogólna sytuacja jaka była w USA i Europie cóż, mimo tego że nie jestem zwolennikiem takich filmów obejrzałem do końca i poszerzyłem swoją wiedzę o tamtych czasach, więc warto nawet jeśli ten film nie ukazuje całej prawdy a bardziej skandale, nie mnie tego doszukiwać...

Film dobry i tego nie można mu po całym seansie ująć polecam tym którzy oczekują przyjemnie upakowanej historii i aktorstwa.

ocenił(a) film na 3
SaoSin

Zgadzam sie z czescia Twojej wypowiedzi:) Dokladnie, mozna stracic nadzieje za zobaczenie czegos interesujacego:) Pokazano to co wszyscy wiedza, albo moga sie dowiedziec. A szkoda, bo nastawialam sie na kawal dobrego kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones