PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204585}

Królowa

The Queen
7,0 58 298
ocen
7,0 10 1 58298
7,2 27
ocen krytyków
Królowa
powrót do forum filmu Królowa

Film warto zobaczyć, jednak mnie się wydaje, że nie jest do końca szczery. Rodzina królewska, która wzbudza tyle kontrowersji tak łagodnie pokazana? Cóż....na temat żyjących chyba nie warto kręcić filmów

ocenił(a) film na 10
ADEMIDA

Dziecko drogie, obejrzyj film jeszcze raz bo chyba nie został on do końca zrozumiany przez ciebie jak nalezy. Rodzina królewska łagodnie pokazana???? Troszkę bym się kłucił. Zresztą reżyser nie chciał z góry osadzić królowej, ale chciał by widz sam wyciągnął wnmioski z postepowania królowej i całej rodziny.

ocenił(a) film na 5
kamul

"Kłucił" piszę się troszeczkę inaczej. Reżyser nie osądzał, bo nie na tym ten film miał polegać, a każdy osąd wiązałby się z krytyką zwolenników i przeciwników monarchini. Mimo wszystko królowa została przedstawiona w bardzo pozytywnym świetle, nie jako kobieta bez serca-jak niektórzy ją postrzegają, ale władczyni mocno trzymająca się dworskiej etykiety. Zero krytyki, za to reżyser świetnie się za nią wytłumaczył. Takie subtelne wkradanie się w czyjeś łaski. Film odebrałam i zinterpretowałam poprawnie, a już napewno zrozumiałam. Może to ty potrzebujesz obejrzeć go jeszcze kilka razy? Popatrz dokładnie. A król? Ciepłe kluchy w kapciach, które nie mają nic do powiedzenia. Karol? Człowiek, który nad życie kochał Dianę i wcale nie miał romansu. Widziałeś jak opłakiwał jej śmierć? Myślisz, że taka była jego reakcja? Mnie film wydaje się mało wiarygodny, miała być krytyka wyszła pochwała i wielki szum wokół filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones